Výtvarný a grafický atelier 

Výtvarný a grafický atelier irenart Vám může pomoci nejen při zviditelnění Vaší firmy, ale i v jiných oblastech. Máme profesionální zkušenosti s výtvarnými a grafickými návrhy periodických i neperiodických tiskovinNavrhujeme lay-outy časopisů, knižních titulů, webů, firemních log, plakátů, katalogů, inzerce a dalších tiskovin včetně korektur a předtiskové přípravy.

 

Jsme si vědomi, že grafická tvorba vyžaduje kvalitu zpracování a uživatelskou přívětivost.                                 Přínos pro klienta a jeho spokojenost je vždy naší prioritou.

Novinka

Básnická sbírka autorky Evy Rejžkové, básnířky, tanečnice a choreografky s ilustracemi z obrazů Ireny Vorlíčkové.

Kurzy kresby a malby

Naším cílem je zprostředkovat dětem aktivní výtvarné zkušenosti, rozvíjet fantazii a zručnost. Dospělým navíc příjemnou relaxaci. Nabízíme: individuální přístup výuky pod odborným vedením, možnost přípravy na výtvarnou školu. Pro koho jsou naše kurzy? Pro ty, kteří rádi kreslí, chtějí získat...

Ukázky z našeho kreslení a malování

Tato fotogalerie je prázdná.

Na všechna zobrazená díla se vztahují autorská práva.

Obrázek pro dnešní den

Pohádky

1 | 2 | 3 | 4 >>

Pohádkové bytosti, ohnivý panáček Hopsálek a jeho ohnivá kamarádka Jiskřička, prožívají dobrodružství s opravdovými dětmi Barborkou a Štěpánem. Dobrou náladu jim však kazí větrná Meluzínka, která touží po tom, aby ohnivé panáčky uhasila. V příbězích vystupuje i pejsek Lumpík a hodná babička Štěpána a Barborky. 

Autorka: Irena Vorlíčková, montáže z ilustrací Adély Hroňkvé I. Vorlíčková. 

Ocenění 

Exkluzivní autorizovaná kronika pro Týdeník Květy k výročí 70. narozenin Karla Gotta.