O nás

Jsme malý rodinný výtvarný a grafický atelier, který na českém trhu působí již od roku 1992. Za dobu své existence se autorsky podílel na vzniku mnoha knižních i časopiseckých titulů, vytvořil řadu firemních log, z nichž některá jako Vachler art company vešlo do povědomí televizních diváků. Za zmínku stojí například Výroční zpráva ČSOB a reklamní kampaň CK Čedok. Obrazové publikace o dobytí velehor s nádhernými fotografiemi Josefa Rakoncaje patří vedle dalších mezi úspěšné tituly. Naše zkušenosti z působení v časopiseckých a knižních redakcích (např. Týdeník Květy, Žena a život, Story, Bravo Girl, TopClass, Čtyřlístek a dalších), na pozicích grafik, kreativní grafik a artdirektor jsou pro naši práci cenným  bonusem.

Naší specializací je design tiskovin, kde navrhujeme vše od  grafických návrhů periodik, publikací, firemních log, plakátů, katalogů, inzerce, brožur, vizitek, webových stránek aj. Umíme fotomontáže, pokročilé úpravy a retuše fotografií, předtiskovou a tiskovou přípravu a mnoho dalšího. 

Jsme schopni pružně reagovat na přání zákazníka s ohledem na charakter konkrétní zakázky a to vše v krátkém termínu, kvalitně a rozumných cenách.